Rejestracja VIP

Zapraszamy do udziału w II Konferencji Smart Ecosystems.
Wypełnienie formularza i weryfikacja zgłoszeń przez organizatorów pozwoli Państwu na pełny dostęp do wszystkich wydarzeń, jak warsztaty, strefa premium z kateringiem, a także otrzymacie Państwo materiały konferencyjne z Przewodnikiem po Smart City.
Do zobaczenia podczas Smart Ecosystems 2019.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym przez Innovation Support Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Lublinie (20-262) przy ul. B. Dobrzańskiego 3, w celach rejestracyjnych i organizacyjnych dotyczących konferencji Smart Ecosystems.
Administratorem danych osobowych będzie Innovation Support Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie przy ul. B. Dobrzańskiego 3. Innovation Support Sp. z o.o. informuje o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Innovation Support Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne, aby brać udział w konferencji. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Dane będę przetwarzane w celu przeprowadzenia konferencji, a także na potrzeby dochodzenia oraz obrony roszczeń Innovation Support Sp. z o.o.

Regulamin dostępny pod adresem www.smartecosystems.pl/regulamin-konferencji